وضعیت هولدرهای بلند مدت بیتکوین

با وجود نوسان قیمت در روزهای اخیر، به طور کلی موجودی دارندگان بلند مدت در حال افزایش است که بازتاب عدم فروش و جابه‌جایی از سوی این دسته می‌باشد.

اما با نگاهی به میانگین هزینه کوین از سوی هولدرهای بلند مدت شاهد بالاتر بودن از قیمت فعلی هستیم که می‌توان عمده آن را به افرادی نسبت داد که در قیمت‌های بالا و حتی نزدیک به اوج تاریخی به دلیل فومو، تقاضا برای بیتکوین داشته‌اند.

اما به طور کلی سودهای کسب نشده به ضرر محقق نشده بیشتر است اما فاز ترس این دسته نسبت به قبل تشدید شده که با این وجود بیتکوین در نواحی ارزنده‌ای قرار دارد.

در صورت منفی بودن سنتیمنت کلان بازارها که زمینه برای افت قیمت را فراهم می‌‌کند، احتمال تشدید فاز ترس وجود خواهد داشت که این امر موجب عدم اطمینان به ارزندگی و ایجاد فشار عرضه خواهد شد.

در غیر این صورت با مساعد بودن شرایط حاکم بر بازار، پتانسیل برای اطمینان به ارزندگی و افزایش فاز امید وجود خواهد داشت که امکان عدم ایجاد فشار عرضه و رشد موجودی این دسته فراهم خواهد شد.

مقالات مرتبط

آشنایی با Beefy Finance و توکن BIFI

بیفی فایننس یک پلتفرم تجمیع‌کننده سود (Yield Aggregator) است. این پلتفرم‌ها تلاش می‌کنند بیشترین بازدهی را از سایر پلتفرم‌های دیفای برای کاربران خود فراهم کند. شبکه بیفی با ساخت پلتفرمی جامع توانسته از سایر پلتفرم‌های ساخته شده در شبکه‌های بلاک چینی بایننس اسمارت چین (BSC)، آوالانچ، هکو، پالیگان، فانتوم، هارمونی، آربیتروم، سلو، مون‌ریور، متیس، Cronos  و Fuse پشتیبانی کند.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *