انجمن ها

سوال بپرسید, جواب بگیرید و با
سایر کاربران در ارتباط باشید.

 • اهمیت ژورنال نویسی در بازار مالی

  نوشته شده توسط حمید رضا کارگر در 1402/03/01 در 5:57 بعد از ظهر

  ژورنال نویسی یکی از ابزارهای مهم در معاملات بازار مالی است. داشتن یک ژورنال معاملاتی یک استراتژی هوشمند برای افزایش عملکرد و کسب اطمینان در معاملات بازارهای مالی است. ژورنال نویسی به ثبت فعالیت ها و وقایعی که برای شما اتفاق می افتد اشاره دارد. در بازارهای مالی، داشتن ژورنال معاملاتی به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین تصمیمات را بگیرید. با داشتن ژورنال معاملات، شما قادر خواهید بود تا به راحتی تحلیل کنید که در چه شرایطی بهترین عملکرد را داشته اید و در شرایط دیگر چگونه عمل کنید. همچنین، با داشتن ژورنال معاملات، شما قادر خواهید بود تا به راحتی تحلیل کنید که در چه شرایطی بهترین عملکرد را داشته اید و در شرایط دیگر چگونه عمل کنید¹²³⁴.

  Source: Conversation with Bing, 5/22/2023
  (1) ژورنال معاملاتی چیست و چگونه می توان یک ژورنال ایجاد کرد؟. https://alirezamehrabi.com/financial-market/expression/trading-journal.
  (2) فیلم آموزشی ژورنال نویسی در بازارهای مالی با محمود حسینی. https://farachart.com/13366.
  (3) ژورنال معاملاتی، ابزاری کلیدی برای تریدرهای حرفه‌ای – ارزتودی. https://arztoday.com/what-is-trading-journal/.
  (4) ژورنال معاملاتی چیست؟ + راهنمای ژورنال نویسی در فارکس. https://delta.college/journal-writing-in-forex-and-guide-writing/.
  (5) ژورنال معاملاتی چیست؟روش ساخت+(مهم ترین دلیل استفاده از آن). https://binancefa.com/trading-strategy/trading-journal/.

  حمید رضا کارگر پاسخ داد 2 هفته، 1 روز پیش 1 عضو · 0 پاسخ ها
 • 0 پاسخ ها

با عرض پوزش، هیچ پاسخی یافت نشد.