انجمن ها

سوال بپرسید, جواب بگیرید و با
سایر کاربران در ارتباط باشید.

 • ساعت های مناسب برای معامله در بازار فارکس

  نوشته شده توسط حمید رضا کارگر در 1401/12/03 در 3:33 بعد از ظهر

  بازار فارکس ۲۴ ساعته است و در سراسر جهان فعالیت می کند. با توجه به اینکه بازار فارکس در مناطق زمانی مختلف فعالیت دارد، بهتر است که معامله‌گران برای کسب سود در بازار فارکس به تفاوت ساعات روز و شب در مناطق زمانی مختلف توجه کنند.

  با توجه به اینکه بازار فارکس در سه منطقه زمانی مختلف فعالیت دارد، بهتر است که معامله‌گران با توجه به ساعت محلی خود و با توجه به منطقه زمانی فعالیت بازار فارکس، ساعات مناسب معامله را تعیین کنند. به طور کلی، ساعت‌هایی که بازار فارکس فعال است به شرح زیر است:

  منطقه آسیا: بازار فارکس در این منطقه از ساعت ۰۵:۰۰ بعدازظهر به وقت محلی توکیو شروع می شود و تا ساعت ۰۲:۰۰ صبح به وقت محلی لندن ادامه دارد.

  منطقه اروپا: بازار فارکس در این منطقه از ساعت ۰۷:۰۰ صبح به وقت محلی لندن شروع می شود و تا ساعت ۴:۰۰ بعدازظهر به وقت محلی نیویورک ادامه دارد.

  منطقه آمریکا: بازار فارکس در این منطقه از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر به وقت محلی نیویورک شروع می شود و تا ساعت ۵:۰۰ صبح به وقت محلی توکیو ادامه دارد.

  با توجه به ساعت محلی خود و منطقه زمانی فعالیت بازار فارکس، معامله‌گران می‌توانند ساعت‌های مناسب برای معامله را تعیین کنند و به این ترتیب، بهترین فرصت برای کسب سود را به دست آورند

  حمید رضا کارگر پاسخ داد 7 ماه پیش 1 عضو · 0 پاسخ ها
 • 0 پاسخ ها

با عرض پوزش، هیچ پاسخی یافت نشد.