انجمن ها

سوال بپرسید, جواب بگیرید و با
سایر کاربران در ارتباط باشید.

برچسب زده شده: 

 • پروژه DeHorizon

  نوشته شده توسط حمید رضا کارگر در 1401/02/23 در 7:39 بعد از ظهر

  ? پروژه DeHorizon در حوزه متاورس و NFT فعالیت می‌کند. هدفش تبدیل شدن به نسل بعدی اکوسیستم‌های بازی متاورس است و بازیکنان را قادر می‌سازد تا بازی‌های مبتنی بر بلاک چین را با دوستان خود بسازند و همزمان معاشرت نمایند اما چشم انداز بلندمدت این پروژه ایجاد یک کارناوال مجازی برای همه ساکنان متاورس در زنجیره‌های بلاکچینی متعدد است که موجب می‌شود کاربران از چهره جدیدی و مفهوم جدیدی از زندگی آشنا بشوند و لذت ببرند. پروژه بر اساس WEB3 ایجاد می‌شود و بازیکنان را قادر می‌سازد دارایی‌های دیجیتالی را بر اساس بلاک چین داشته باشند و کنترل نماید.

  ? این پروژه یک متاورس جامعه محور است و مطابق با قوانین و حاکمیت DAO اداره خواهد شد. در فاز اول این پروژه چندین بازی در حال توسعه است که با آن کاربران به منظور کسب درآمد و سرگرمی فعالیت می‌کنند. این بازی‌های فعال در حال حاضر سه تا هستند و در DEHORIZON قهرمان‌های مهم با نام NUMEN شناخته می‌شوند. یکی از بازی‌ها DEVERSE است که یک بازی تیمی می‌باشد. در این بازی هر کاربر یک NUMEN و یک کارت امتیاز نیاز دارد تا مبارزه و کسب درآمد را آغاز کند.

  ? هر کدام از قهرمان‌ها دارای سه مهارت خاص هستند که وارد میدان نبرد می‌شود. بازی بعدی DETURNOMENT می‌باشد که یک بازی به سبک بتل رویال می‌باشد و هر بازیکن به تنهایی یا با تیم خود می‌توانند گنجینه‌های ناشناخته را کشف کند و خیلی از موارد دیگر.

  ? بازی سوم DRQUIDDITCH است که بازی فانتزی شامل اژدها سواری می‌باشد. هدف بازی کسب امتیاز بیشتر از حریفان است. هر گل ۵ امتیاز و گرفتن توپ جادویی ۵۰ امتیاز دارد هر امتیاز هم برابر با یک توکن درون بازی ارزشمند است و بازی زمان تمام می‌شود که توپ جادویی گرفته بشود. کاربری که از کل این پلتفرم استفاده کند و بدون توجه به اینکه در کدام قسمت باشد تمامی دیتای فرد ضبط می‌شود و تمام این دیتاها به صورت آنچین قابل ملاحظه و ذخیره است. در ورژن یک این پروژه بیشتر بر بازی‌ها متمرکز شده‌اند اما در ورژن2 علاوه بر وجود بازی‌ها تمرکز بیشتر بر بعد اجتماعی متاورس است و صحنه‌‌هایی برای شکل‌گیری اجتماع و کارناوال‌های دیجیتالی بیشتر توسعه میابند تا کاربران بیشتر مشارکت داشته باشند و زندگی اجتماعی خود را در متاورس شکل بدهند.

  ? توکنومتری :
  توکن این پروژه DEVT نام دارد که بر اساس استاندارد ERC20 ایجاد گشته و تعداد کل آن ۱۳ میلیون واحد است و هم اکنون از صرافی MXC و با قیمت حدودی ۲.۴ دلار قابل خرید و فروش است که علاوه بر ابزاری برای حکومت کردن و شکل گیری DAO برای پرداخت کارمزد خرید و فروش هم استفاده می‌شود.
  تقسیم بندی :
  ? 1. جامعه : ۵ درصد.

  ? 2. ذخیره : ١٠ درصد.

  ? 3. تیم : ١٠ درصد..

  ? 4. نقدینگی : ١٠ درصد.

  ? 5. فروش عمومی : ۲۰ درصد.

  ? 6. تبلیغات : ۵ درصد.

  ? 7. فروش خصوصی : ۱۰ درصد.

  ? 8. اکوسیستم : ٣٠ درصد.

  ? تیم :

  موسس پروژه شین زو نام دارد.
  این شخص دارای تجربه فنی و غنی در ایجاد استارتاپ‌ها و استراتژی‌های کسب و کار است.
  این شخص فارغ التحصیل رشته رباتیک می‌باشد و کارآفرین سریالی در سیلیکون ولی محسوب می‌گردد.

  شخص بعدی که مدیر ارشد بازاریابی است سیلیسی میپل نام دارد و بیش از هفت سال در حوزه بازاریابی فین تک فعالیت داشته.
  همچنین مدیر بازاریابی یکی از صرافی‌های معروف با نام BITHHUMB بوده است.

  مدیر ارشد فناوری دکتر دیوید چیو است.
  بیش از ۵ سال تجربه در حوزه توسعه کیف پول رمزنگاری را دارد و پس از دریافت مدرک دکتری از دانشگاه بوستون مدیرفنی چندین شرکت فناوری چند ملیتی و مدیر ارشد فناوری چند شرکت فعال در حوزه هوش مصنوعی و واقعیت افزوده بود.

  حمید رضا کارگر پاسخ داد 1 سال پیش 1 عضو · 0 پاسخ ها
 • 0 پاسخ ها

با عرض پوزش، هیچ پاسخی یافت نشد.