اهمیت مدیتیشن برای یک تریدر

مدیتیشن برای تریدرها می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا با افکار و احساسات خود بهتر آشنا شوند و در نتیجه، تصمیمات بهتری بگیرند. برای مثال، مطالعات نشان داده‌اند که مدیتیشن می‌تواند به کاهش فعالیت شبکه حالت پیش فرض کمک کند، که مسئول افکار سرگردان و خودارجاعی است. در این راستا، تمرینات ذهنی مخصوص تریدرها نیز وجود دارد که می‌تواند به آن‌ها در این راه کمک کند.

چه تمریناتی برای مدیتیشن برای تریدرها وجود دارد؟

تمرینات مدیتیشن برای تریدرها شامل تمریناتی هستند که به آن‌ها کمک می‌کند تا با افکار و احساسات خود بهتر آشنا شوند و در نتیجه، تصمیمات بهتری بگیرند. برای مثال، مطالعات نشان داده‌اند که مدیتیشن می‌تواند به کاهش فعالیت شبکه حالت پیش فرض کمک کند، که مسئول افکار سرگردان و خودارجاعی است¹. در این راستا، تمرینات ذهنی مخصوص تریدرها نیز وجود دارد که می‌تواند به آن‌ها در این راه کمک کند².

برای شروع، ۱۰ دقیقه در روز برای مدیتیشن اختصاص دهید. همچنین، تلاش کنید تا در همان ساعت و همان محل هر روز این تمرین را انجام دهید. با گذشت زمان، مدت زمان تمرین را افزایش داده و به ۳۰ دقیقه در روز برسانید³.

Source: Conversation with Bing, 6/6/2023
(1) آموزش مدیتیشن: آموزش 21 تکنیک مدیتیشن برای افراد مبتدی. https://idehalmag.com/42016-meditation-techniques/.
(2) روانشناسی ترید و راهکارهای پرورش ذهنیت معامله‌گری. https://coinnik.market/blog/learn/market-analysis/what-is-psychology-of-trading-and-how-to-develope-a-traders-mindset/.
(3) ۱۰ قدم ساده برای شروع یک تمرین مدیتیشن | شیک و پیک تخصصی ترین سایت مد و فشن. https://shikupik.com/چگونه-مدیتیشن-کنیم؟/.

مقالات مرتبط

پومودورو

پومودورو یک تکنیک مدیریت زمان و افزایش بهره‌وری است که توسط فرانچسکو کیرو در دهه 1980 معرفی شد. این تکنیک بر اساس ایده‌ی تقسیم زمان…

آشنایی با Beefy Finance و توکن BIFI

بیفی فایننس یک پلتفرم تجمیع‌کننده سود (Yield Aggregator) است. این پلتفرم‌ها تلاش می‌کنند بیشترین بازدهی را از سایر پلتفرم‌های دیفای برای کاربران خود فراهم کند. شبکه بیفی با ساخت پلتفرمی جامع توانسته از سایر پلتفرم‌های ساخته شده در شبکه‌های بلاک چینی بایننس اسمارت چین (BSC)، آوالانچ، هکو، پالیگان، فانتوم، هارمونی، آربیتروم، سلو، مون‌ریور، متیس، Cronos  و Fuse پشتیبانی کند.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *